KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplanscher 14488024
nr 1448 8024
Skolplanscher
5 st, modell äldre, 70x89 - 80x105 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:16:52
300 kr
350 kr